Rekolekcje ewangelizacyjne SARUEL
Forma rekolekcji Saruel, odbywających się w czasie ferii i wakacji na przestrzeni lat ulegała różnym przekształceniom. Jednak niezmiennie za główny i najważniejszy cel rekolekcji przyjmujemy stworzenie okazji do spotkania człowieka z Chrystusem - żywym i kochającym Bogiem. Ponieważ zaproszenie na rekolekcje kierujemy do wszystkich ludzi młodych (także tych nieco starszych, ale czujących się młodo) - licealistów, studentów, młodzieży pracującej - pochodzących z różnych środowisk - katolickich, postmodernistycznych, ateistycznych - a szczególnie do wszystkich, którzy zagubili sens swojego życia, dlatego rekolekcje Saruel przybrały postać szkół o różnym stopniu zaawansowania i formy przekazu Dobrej Nowiny.

Rekolekcje odbywają się w Różanymstoku (przepięknej miejscowości znajdującej się około 60 km. za Białymstokiem, w otoczeniu Sanktuarium Maryjnego Matki Bożej Różanostockiej), w dniach 1-10 lipca.


 

 

Różanystok 2022

Tegoroczne rekolekcje odbędą się w Różanymstoku w dniach 1-10 lipca. Na zgłoszenia oczekujemy do 27 czerwca br.
Należy nadesłać poprawnie i kompletnie wypełnioną kartę zgłoszeń oraz spełnić opisane w niej formalności. Koszt rekolekcji wynosi 580 zł.
Karta zgłoszeniowa: karta / karta (pdf)